teisipäev, 25. oktoober 2016

esimene lumi...

Täna siis esimene lumi sellel aastal.....nii imeilus on kui äkki kõik ümberringi on valge...puud maa, lilled  no kõik-kõik asjad....äkki oled nagu mingis vaöges maailmas..see juhtuski minuga täna kui ärkasin..Kittyle oli see ka üllatus - ta on vist unustanud eelmiste talvete lume...õue ei lähe  maksa või raha...

Aga minul kohe selline tunne et tahaks lumes püherdada, sest siberis oli see meie - laste  lemmik tegevus kui läbi paksu lume kooli sumasime..
Aga ei saa õue minna  põeme mõlemad L-ga Türgi reisi tagajärgi...millegi pärast on meil juba nädal aega gripp...eks vist saime kusagilt pisiku...tulime ju  +28 kraadist lennukiga kohe -8 kr. kliimassee...
Nüüd ei ole kes poeski käib...Mari eile jättis toiduained kilekottiga ukse taha...täna aga naabrinaine jättis ravimid samuti ukse taha...kardavad ju kõik grippi..
Aga Türgis oli mõnus ja hea olla!!!

.

ilusaid unenägusid kõigile, kallikesed!!!

1 kommentaar:

  1. laen! laen! laen !!!
    Kas otsite usaldusväärset ja akrediteeritud eralaenude ettevõtet, kes pakub laenu eluaegsetele võimalustele. Pakume igasuguseid laene väga kiirel ja lihtsal viisil, isiklikud laenud, auto laenud, hüpoteeklaenud, õppelaenud, ärilaenud, investeerimislaenud, võlgade konsolideerimine ja palju muud. Kas olete pankade ja teiste finantsasutuste poolt tagasi lükanud? Kas teil on vaja konsolideerimislaenu või hüpoteegi? Ärge vaadake enam sellist, nagu oleme siin, et muuta kõik teie rahalised probleemid minevikku. Laename raha üksikisikutele ja ettevõtetele, kes vajavad finantsabi 2% ulatuses. Sotsiaalkindlustuse number pole nõutav ja krediidikontroll pole kohustuslik, 100% garanteeritud. Soovin seda keskkonda kasutada, et teavitada teid sellest, et pakume usaldusväärset ja toetavat abi ning meil on hea meel pakkuda teile laenu.
    Seejärel saatke meile e-kiri: (anitagerardloanfirm@gmail.com) laenu taotlemiseks

    VastaKustuta